Podpořili nás

Nic z naší činnosti bychom nezvládli bez obrovské podpory jednotlivců a firem. Podpory jednak finanční a materiální, ale především podpory těch, kteří se projektům věnovali dlouhé hodiny ve svém volném čase bez nároku na jakoukoliv odměnu, jen proto, aby pomohli.

Pro výrobu ochranných štítů jsme získali finanční dar od společnosti Livesport, s.r.o. a od Městské části Praha – Zbraslav. Dále nás finančně podpořila jedna soukromá osoba. Děkujeme!

Ani bez materiální pomoci bychom nebyli schopni vyrobit tolik ochranných štítů. Firma TECHNOLOGY s.r.o. nám zdarma zapůjčila profesionální balící stroj, firma Logosign, a.s. nám dodávala vizory (tedy průhledné části štítů chránicí obličej) a firma Solpap, s.r.o. nám věnovala velké množství obalového materiálu. Dále nás podpořila společnost Prusa Research, a.s. slevou na filament a firma Print With Smile zapůjčením další 3D tiskárny. Všem firmám velice děkujeme!

Děkujeme také všem dobrovolným tiskařům ze Zbraslavi a z okolí! Bez jejich pomoci by se nikdy nepodařilo dosáhnout 1523 vyrobených ochranných štítů!

Dále děkujeme Otakaru Pýchovi – Tuxovi nejen za pomoc při kompletování, distribuci a komunikaci s MČ Praha – Radotín, Vladislavu Moudrému za zprostředkování balícího stroje, Michalu Příhodovi za zprostředkování vizorů a Jakubu Priknerovi za zprostředkování finančního daru!

Velkou pomocí nám byla také okolní skautská střediska, která zajišťovala významnou část distribuce mimo Zbraslav. Děkujeme skautskému středisku Vltava Vrané nad Vltavou v čele s Míšou Ježdíkovou – Tubusem, středisku Lesní Moudrost Dobřichovice v čele s Petrem Novákem – Zipem, středisku Skalka Mníšek pod Brdy v čele s Romanem Freislebenem, středisku Černošice v čele s Petrem Wolfem – Wlkem a středisku Mawadani Praha 5 v čele s Kateřinou Kočovou – Krtkem. Díky moc!

Děkujeme také všem našim odběratelům za efektivní, rychlou a příjemnou komunikaci!